У Миколаївській області немає жодних обмежень конституційних прав - Олексій Савченко 10 December 2018, 12:33

У Миколаївській області немає жодних обмежень конституційних прав - Олексій Савченко

У Миколаївській області немає жодних обмежень конституційних прав людей, однак усі живуть з усвідомленням 4-річної війни, яка точиться на сході України. А воєнний стан став можливістю перевірити територіальну оборону області.

Про це заявив голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко.

«Сталося так, як казав Президент України Петро Порошенко – не обмежується свобода слова, не обмежуються інші конституційні права. Ми як жили, так і живемо, але з усвідомленням того, що в нас вже 4 роки поспіль війна. Щоб не лякати всіх ми вибрали спочатку форму АТО, після того – Операція об’єднаних сил (ООС), тому я вважаю, що все зроблено вірно, правильно. Це надасть нам можливість перевірити ще раз нашу територіальну оборону, загін територіальної оборони, наші можливості, які повинні бути в належному стані і нашу згуртованість», - відзначив Олексій Савченко.

За словами голови ОДА, дія воєнного стану ніяким чином не відобразилася на економічних питаннях у регіоні, і все працює в штатному режимі.

«Миколаївщина на сьогоднішній день – одна з найкращих, ми посідаємо достатньо почесне місце серед всіх областей по готовності, по мобілізації, по призову, по взагалі бажаючим. Я вам скажу, що на сьогоднішній день на 67 чоловік більше подали документів, заявок по територіальній обороні. Я дуже радію з цього», - додав Олексій Савченко.