​Вячеслав Симченко. Экономика развивается там, где для этого есть условия 6 March 2019, 14:56

​Вячеслав Симченко: Экономика развивается там, где для этого есть условия

Директор НТРЗ выступил от лица промышленного бизнеса на «Раді регіонального розвитку», с участием Президента Украины Петра Порошенко.

«Здавалося б, що бізнес ніяк не пов’язаний ані з великою політикою, ані з децентралізацією. Але, економіка розвивається тільки там і тільки тоді, коли для цього є певні умови, - сказал он в своём выступлении. - Стратегія розвитку регіонів відкриває нові можливості та допомагає тим, хто тільки намагається створити свій бізнес, виробництво, але ще не впевнений, в якому напрямку йому йти та чим займатися».
Он отметил, что в 2014-2015 г.г. было тяжело: более 120 проверок различных контролирующих органов в течение только одного года, восстановление и бронирование десятков единиц военной техники… Говорить о каком-либо развитии в то время не приходилось вообще.
«Наразі ці часи минули і розвиток економіки став найважливішою задачею суспільства. Велика кількість проектів, затверджених на Раді регіонального розвитку Миколаївщині, котрі будуть реалізовуватись протягом найближчих трьох років - це відповідно велика кількість підрядів на виконання різноманітних робіт. Це дає можливість всім підприємцям, будь-якого рівня та напрямку розробляти власний стратегічний план розвитку, враховуючи ці проекти, котрі будуть реалізовані та на які будуть виділятися кошти. Комусь треба докупити нове обладнання, комусь - провести перепрофілювання свого підприємства, комусь винайняти нових працівників, щоб змагатися та вигравати тендери на отримання цих підрядів. Провівши ретельний аналіз цих проектів розвитку громад, буде значно легше зробити висновки, чим є сенс займатися та яке виробництво відкривати» - подытожил Симченко.